Tomato (tomato) adalah tumbuhan herba solanaceous yang ditanam sebagai tanaman sayuran. Tanah airnya adalah Amerika Selatan, di mana varieti liar masih terdapat hari ini. Nama "tomato" berasal dari frasa "pomo d'oro", yang diterjemahkan dari bahasa Itali sebagai "epal emas". Untuk masa yang lama (sehingga abad XVII) tomato dianggap tidak dapat dimakan, oleh itu, tukang kebun Eropah menanamnya secara eksklusif sebagai tumbuhan hiasan eksotik. Tomato diiktiraf sebagai budaya sayuran hanya pada abad ke-18 berkat saintis A.T. Bolotov, yang berjaya mencapai kedewasaan penuh buah menggunakan kaedah masak dan kaedah seedling.

Pada masa ini, tomato dianggap sebagai salah satu tanaman yang paling popular di dunia, yang digunakan secara meluas dalam industri makanan.

Menurut kandungan vitamin C, tomato berkongsi kejayaan kejayaan dengan blackcurrant dan sitrus. Mereka merangsang kerja buah pinggang, menghilangkan toksin, toksin, mempercepat proses metabolik, melegakan bengkak, melegakan sembelit, kembung, melawan anemia, gastritis dengan keasidan yang rendah, kelesuan umum, dan kolesterol tinggi.

Penerangan botani

Menurut klasifikasi kuliner, tomato adalah sayuran, dan botani adalah buah.

Oleh kerana permintaan yang tinggi, pelbagai jenis produk dibiakkan, yang berbeza: bentuk (berbentuk jantung, rata, bulat, memanjang), warna (kuning, oren, merah jambu, merah, ungu), sifat permukaan (perak sederhana, , sedikit rebus), berat (dari 0.02 kg hingga 1 kg / 1 buah), tempoh musim yang semakin meningkat (sangat awal, awal, pertengahan awal, lewat, sangat lewat).

Tomato mempunyai sistem akar monopodial (rod), yang terletak di lapisan atas tanah. Batangnya ditutup dengan rambut, tegak atau dibuat.

Menurut ketinggian tumbuhan, budaya dibahagikan kepada jenis berikut: kerdil (sehingga 30 cm), rendah (30-50 cm), sederhana (50-90 cm), tinggi (90-150 cm), sangat tinggi (lebih 150 cm).

Daun terdiri daripada cuping, ganti. Inflorescence adalah gelembung racemose, bergantung kepada pelbagai, ia adalah polysyllabic, tidak rumit atau mudah.

Buahnya adalah buah beri yang berair dan berair dengan biji kecil konfigurasi triangular-ginjal. Permukaan, bentuk dan saiz tomato sangat bergantung kepada keadaan pertumbuhannya. Dengan faktor-faktor yang merugikan, buah beri kehilangan ribbing, pusingan, berkurang saiznya berbanding parameter biasa varieti.

Biji tomato mengekalkan percambahan mereka selama 5-7 tahun.

Menariknya, panjang musim tumbuh tumbuhan bergantung kepada lokasi teritorial tapak. Sebagai ladang dengan penanaman bergerak dari selatan ke utara, pematangan semakin panjang. Akibatnya, peralihan tempoh percambahan boleh mencapai 30 hari.

Komposisi kimia

Tomato tidak mengandungi kanji dan kolesterol, tidak ada lemak di dalamnya, serta gula dan serat makanan. Secara tradisinya, timun dianggap sayuran yang paling berair, sementara tomato tidak lebih rendah daripadanya (95.28 g air tertumpu dalam 100 g produk), oleh sebab itu disarankan untuk digunakan dalam diet untuk penurunan berat badan. Komposisi tomato termasuk antioksidan (lycopene), yang menghalang mutasi DNA, pertumbuhan sel-sel kanser. Dalam tubuh manusia, ia diserap dengan lemak sayuran (minyak).

Nilai tenaga, setiap 100 g produk:

  • kuning, tomat mentah - 15 kcal;
  • tomato, oren, mentah - 16 kcal;
  • tomato merah, mentah - 18 kcal;
  • tomato ceri, mentah - 27 kcal.

Nisbah tenaga B: W: Y adalah 12%: 9%: 84%.

Anthocyanins, asid abscisic, sterol, saponin triterpena didapati dalam buah-buahan, minyak pati dan glycoalkaloids (tomato, tomato) yang terdapat dalam daun.

Aldehid (furfural, benzaldehyde) dan alkohol yang tidak menentu (isovalerianic, isobutyl) memberi rasa khas kepada tomato, dan warna adalah fenol, antosianin, antokantin, lycopene dan karoten.

Jadual No. 1 "Nilai pemakanan tomato mengikut jenis"
KomponenKandungan dalam 100 gram produk, gram
KuningOrangeMerahCherry
Air95,2894,7894,5293,4
Karbohidrat2,983,183,893,84
Tupai0,981,160,881,2
Serat pemakanan0,60,81,10,81
Ash0,40,590,40,4
Asid organik (oxalic, succinic, tartaric, citric, malic)0,60,60,60,6
Mono - dan disaccharides3,53,22,632,01
Lemak0,280,180,22,02
Lycopene--2,5732,16
Lutein + Zeaxanthin--0,1230,08
Jadual 2 "Komposisi kimia tomato mengikut jenis"
NamaKepekatan nutrien dalam 100 gram produk, miligram
KuningOrangeMerahCherry
Vitamin
Asid askorbik (C)9,015,013,724,0
Niacin (B3)1,1790,5930,5940,49
Asid Pantothenic (B5)0,120,1860,089-
Pyridoxine (B6)0,0560,0590,0780,1
Riboflavin (B2)0,0470,0340,0190,039
Thiamine (B1)0,0410,0460,0370,06
Asid folik (B9)0,0310,0290,0150,0113
Beta Carotene (A)-0,0750,4491,2
Choline (B4)--6,7-
Tocopherol (E)--0,540,40
Betaine--0,1-
Phylloquinone (K)--0,0079-
Macronutrients
Kalium258,0212,0237,0290,7
Fosforus36,030,025,027,0
Kalsium11,06,09,014,3
Natrium23,041,06,039,0
Magnesium11,09,010,020,1
Klorin--56,061,0
Sulfur--11,011,0
Elakkan unsur-unsur
Besi0,490,460,260,9
Zink0,280,130,180,2
Mangan0,110,0880,1140,14
Tembaga0,1010,0620,0590,112
Selenium0,00040,00040,00040,0004
Fluorin0,020,020,0230,0201
Molibdenum0,0070,0070,0070,007
Kobalt0,0050,0050,0050,005
Iodin0,0020,0020,0020,0021
Boron0,1150,1150,1150,115
Chrome---0,005

Lebih daripada 60 juta tan tomato, 44 ​​juta tan pisang dan 36 juta tan epal ditanam setiap tahun di dunia. Kawasan ladang sayuran terbesar ditumpukan di China, di mana jumlah penanaman tanaman adalah 16% daripada jumlah pengeluaran di seluruh dunia. Adalah menarik bahawa tomato mengandungi "hormon kebahagiaan" serotonin, yang meningkatkan mood, dan sebahagian besar asid askorbik tertumpu dalam persekitaran biji.

Menariknya, rawatan haba (dalam masa 2 minit memasak) dengan 1/3 meningkatkan jumlah lycopene dalam tomato. Dan jenis merah mengandungi lebih banyak nutrien daripada yang berwarna kuning.

Phytoncides hadir di dalam buah-buahan yang masak, mencegah perkembangan jangkitan.

Ciri-ciri berguna

Jus tomato segar dan pulpa tumbuk diresepkan untuk kanak-kanak, orang dewasa dan wanita semasa tempoh kehamilan. Ini adalah sumber asli semulajadi mineral, vitamin, serat makanan. Menariknya, suku kaum India kuno menggunakan sayur-sayuran untuk meningkatkan potensi lelaki.

Tomato adalah doktor rumah yang digunakan untuk mengubati gangguan saraf, kemurungan, gastritis dengan keasidan yang rendah, penyakit mata, kulit, saluran pernafasan atas, luka, luka bakar, selsema, SARS. Dan juga untuk pencegahan aterosklerosis, kekurangan vitamin, peningkatan libido.

Sayur-sayuran mempunyai sifat-sifat diuretik, choleretik, anti-radang, antioksidan.

"Kekuatan" tomato:

  1. Mengurangkan tekanan darah, mengelakkan pembekuan darah, menormalkan keseimbangan asid-asas.
  2. Mereka menghalang pertumbuhan dan pembusukan sel-sel kanser.
  3. Mereka meningkatkan metabolisme dan menghilangkan rasa dahaga.
  4. Menormalkan kerja jantung, sistem saraf, pencernaan.
  5. Mereka bersorak, menyokong sistem imun, memberi kekuatan kepada badan.
  6. Meneutralkan toksin yang terkumpul di dalam usus, menggalakkan penghapusan kolesterol.
  7. Meningkatkan asimilasi maklumat, mencegah penyakit mata.
  8. Menyumbang kepada penurunan berat badan. Garam kalium mengurangkan keupayaan tisu badan untuk mengekalkan air. Akibatnya, kilogram hilang dengan cecair berlebihan.

Ingat, kebanyakan nutrien didapati dalam kulit tomat, jadi mereka tidak boleh dikupas.

Tomato amat berguna untuk perokok. Bahan aktif biologi yang membentuk komposisi mereka merosakkan dan mengeluarkan racun nicotinic dan resin dari paru-paru. Di samping itu, mereka menormalkan rasa, melegakan gigi plak tembakau.

Jika tiada kontraindikasi, tomato boleh dimasukkan dalam diet harian sehingga 5 keping.

Oleh kerana komposisi vitamin dan mineralnya yang kaya, disarankan agar anda menghabiskan hari memunggah pada tomato dari semasa ke semasa.

Larangan doktor

Tomato adalah produk yang meluas di seluruh dunia yang dimakan mentah dan diproses (masin, acar, kering, goreng, dibakar). Berdasarkan asas sayur-sayuran, sos, ketchup, pasta, sup, kekisi untuk pai dan pizza disediakan. Walau bagaimanapun, apakah produk ini tidak berbahaya? Marilah kita pertimbangkan soalan ini secara terperinci.

Tomato memberi bahaya tersembunyi kepada kesihatan manusia dalam kes berikut:

  1. Dengan intolerans individu. Buah-buahan yang terang, seperti buah-buahan sitrus, coklat adalah alergen terkuat, mereka boleh menyebabkan sarang, bersin, batuk, bengkak, hidung berair dan sakit di mata.
  2. Dengan penyakit batu empedu. Asid organik yang merupakan sebahagian daripada tomato mengaktifkan kerja perut, pankreas, mengambil bahagian dalam proses pencernaan, meningkatkan motilitas usus, mempunyai kesan koleretik yang kuat, yang boleh menyebabkan perubahan dalam batu di pundi hempedu dan hanya mengancam untuk memperburuk kesihatan pesakit.
  3. Dengan pankreatitis. Tomato merangsang keradangan pankreas. Bahaya paling besar untuk kesihatan pesakit disediakan oleh buah-buahan yang tidak matang dan hijau.
  4. Dengan penyakit buah pinggang. Asid oksalat mengganggu metabolisme garam air, yang memburukkan lagi masalah dengan sistem genitouriner. Di samping itu, tomato dalam tin boleh menyumbang kepada pertumbuhan batu buah pinggang (jika terdapat kecenderungan seperti itu).
  5. Dengan penyakit saluran gastrousus. Gastritis dan ulser perut, terutamanya dalam fasa akut, adalah kontraindikasi langsung kepada penggunaan tomato.
  6. Dengan penyakit sendi. Asid oksalat, tertumpu pada buah, menyebabkan kesakitan teruk dalam sambungan mudah alih hujung tulang, jadi produk itu dikecualikan daripada menu harian pesakit.
  7. Dengan hipertensi. Orang yang mempunyai masalah jantung harus mengecualikan tomato acar, asin, dan kalengan dari diet biasa mereka.

Ia tidak digalakkan untuk menggabungkan pengambilan tomato dengan telur, ikan, roti atau daging. Cuti minimum antara memakan sayur dan makanan ini adalah 2 jam. Di samping itu, makanan tidak boleh dibasuh dengan jus tomato. Untuk mengelakkan pencairan jus gastrik dan pencernaan makanan yang terganggu, ia digunakan 30 minit sebelum makan atau di antara waktu makan.

Pengkelasan tomato

"Faedah maksima - kalori minimum" - ini adalah bagaimana ahli nutrisi mencirikan tumbuhan herba sihat. Nilai tenaga rendah tomato menjadikannya mungkin untuk memasukkan produk dalam diet orang yang mengalami obesiti. Tidak seperti saudara-saudara dalam keluarga, yang mengumpul alkaloid toksik dalam pulpa, tomato mengandunginya dalam jumlah yang lebih kecil (5 kali).

Jenis tomato dalam bentuk:

  1. Fleshy. Ini adalah pemandangan yang paling lazat, ciri khas yang merupakan saiz sayuran yang besar. Digunakan untuk membuat salad.
  2. Pusingan. Ciri ciri adalah bentuk biasa, memberikan persembahan yang indah kepada produk. Ia digunakan untuk memasak untuk memasak dan memasak hidangan, menekankan bentuk yang sesuai sayur-sayuran.
  3. Tomato Krim. Mereka bersaiz sederhana, memanjang, mempunyai rasa halus. Chef menggunakan produk ini untuk penyediaan sos, perasa dan pengawet.
  4. Tomato Cherry. Ini adalah tomato berukuran kecil dan kecil yang ditambah kepada salad dan pembuka selera secara keseluruhan untuk menekankan kecanggihan hidangan. Tidak seperti saudara besar, kandungan pepejal di dalamnya adalah 2 kali lebih tinggi. Oleh itu, apabila menggunakan jumlah tomato dan ceri biasa yang sama, dalam kes kedua, tubuh manusia akan menerima 2 kali lebih banyak antioksidan, gula, vitamin.

Tomato krim dinilai lebih rendah daripada wakil-wakil bulat nightshade. Pada masa yang sama, kejayaan kejohanan tergolong dalam jenis ceri kecil dan gemuk, yang mempunyai penampilan yang menarik (pertama) dan rasa manis yang luar biasa (kedua).

Pelbagai tomato dengan masak:

  1. Ultra-matang (80-85 hari). Sebagai peraturan, tomato superdeterminam tergolong dalam spesies ini. Pulpa buahnya tidak manis kerana fakta bahawa tanaman tumbuh dengan cahaya siang pendek.

Jenis berikut dirujuk kepada buah-buahan yang sangat masak: Lark F1, Olya F, Cherry stream F1, Sanka, Kemanisan Kanak-kanak.

  1. Pematangan awal (90-95 hari). Kumpulan ini termasuk jenis penentu bersaiz sederhana dan tomato standard yang rendah.

Kacang popular: Leopold F1, Primadonna F1, Pemimpin Redskins, Tsar Bell.

  1. Sedang awal (100-103 hari). Tumbuh di bawah perlindungan filem sementara, di rumah hijau atau di tempat terbuka, meletakkan katil di sebelah selatan tapak. Varieti biasa: Verlioka plus F1, makanan istimewa Moscow, Blagovest F1, rantau raksasa Moscow.
  2. Pertengahan musim (100-115 hari). Untuk memerah tanaman, buah memerlukan lebih banyak cahaya matahari daripada jenis awal tomato.

Variasi musim pertengahan termasuk: Keajaiban Siberia, Ukhazher, Budenovka, Koenigsberg, Cluster Perancis, Kostroma F1.

  1. Pematangan lewat (120-130 hari). Pilihan terbaik untuk menanam tomato adalah rumah hijau. Jika tidak, apabila menanam tumbuhan di tanah terbuka, frosts awal boleh menyebabkan kehilangan hasil.

Variasi popular: De Barao, Titanium, Jantung Bull, Selesai, Tarikh, Vladimir F1.

Dengan tujuan mereka, tomato diasingkan untuk penggunaan segar (dengan kulit nipis, berisi, berair, pulpa manis), untuk pemprosesan (mempunyai struktur tebal, berisi dengan jumlah minimum biji), untuk pengetinan (dengan kulit keras, bentuk yang betul) kelebihan tersenarai).

Warna tradisional tomato berwarna merah. Violet, hijau, oren, kuning, hitam, putih dan merah jambu adalah kurang biasa. Pigmen berikut memberi warna ciri kepada buah-buahan: lycopene, asid askorbik, alpha dan beta-karoten, phenol, antosianin, dan antokantin.

Jenis tomato terbaik menurut ciri citarasa mereka adalah Keajaiban Bumi, Dyna, Penetapan, Gula Coklat, Jantung Bull dan Bull Forehead.

Tak ketara atau penentu

Tomato adalah tumbuhan herba yang oleh sifatnya boleh tumbuh sepanjang hayatnya sebagai pokok anggur. Warga liar mengetuk zon yang boleh diakses di tanah air mereka (di Amerika), merayap di sepanjang tanah. Pada masa ini, dengan pembiakan, bentuk budaya dengan pertumbuhan yang terhad dan kematangan awal buah-buahan yang tinggi telah dibiakkan.

Jenis tomat ketika mereka tumbuh:

  1. Tidak pasti (pertumbuhan tanpa had). Tomato pelbagai ini sebaliknya disebut lianoid, mendaki. Mereka ditanam di tanah terbuka, tertutup. Tumbuhan ini terus tumbuh disebabkan oleh pembentukan tunas sisi yang meluas dari sinus daun. Varieti tinggi ditanam dalam tangki tangkapan, dan penentu dalam periuk gambut luas.

Tomato Lianoid biasanya tidak masak, jadi mereka dikebumikan di tanah lebih awal daripada yang lain. Pelbagai ini terus membuahkan buah selepas meletakkan berus pertama selama 5 bulan setahun.

Variasi popular: Budenovka, hati Bull, kejutan St Andrew, Pink Magic F1, Rahsia nenek, raspberry Giant.

  1. Bush. Ciri khas spesies adalah pertumbuhan yang terhad. Batang tumbuhan itu dinobatkan, berhenti untuk meregangkan selepas meletakkan tiga perbungaan antara mana 1-2 daun terkonsentrasi. Ini adalah varietas awal yang ditanam untuk tuaian awal.
  2. Superdeterminant - tumbuhan kerdil. Mereka adalah belukar bercabang dengan perbungaan di bahagian atas. Di batang utama tidak lebih daripada 3 kuas dibentuk. Pada masa yang sama, pertumbuhan vegetatif tumbuhan dihalang untuk masa yang lama.

Buah-buahan dari kanak-kanak super adalah pematangan yang paling awal, dalam 20 hari, sehingga 90% dari keseluruhan tanaman masak.

Varieti dan kacukan: Kemanisan kanak-kanak, Alaska, Pengisian Putih, Sanka, Betalyuks, Kemanisan Kanak-kanak.

  1. Penentu mempunyai kekuatan pertumbuhan rata-rata, yang berhenti setelah pembentukan 5 berus. Tidak seperti spesies terdahulu, kadar pembangunan menembak lebih jelas. Varieti penentu masak 7 hari kemudian daripada jenis superdeterminant, dan tempoh hasil dianggap lebih panjang. Oleh itu, ia adalah berfaedah untuk menanam mereka di rumah hijau, jadi kawasan itu digunakan lebih rasional.

Varieti yang paling biasa: Lelaki wanita, Dubok, Sakhalin, Siberia mendesak, Amur subuh, Aurora F1, Raja awal, Golden Heart.

Pelbagai jenis penentu adalah tomato standard dengan batang kuat, "pertumbuhan" rendah. Mereka tidak memerlukan pengikatan tumbuhan.

Jenis tomato (standard) yang terbaik: Edelroth, Harzfoyer F1, Moskvich, Snow White, Riddle.

  1. Semi-penentu - tomato tinggi. Kilang itu mempunyai pertumbuhan yang tidak terhad dan dinobatkan selepas pembentukan 10 perbungaan. Ini adalah jenis-jenis yang sangat matang.

Hibrid popular: Arrow Red F1, Northern Express F1, Ivet F1.

Hari ini yang paling popular adalah jenis penentu tomato. Ciri-ciri positif yang termasuk: kematangan awal, produktiviti tinggi (kerana meletakkan ovari disebabkan bilangan daun yang lebih kecil), penghantaran serentak buah-buahan dari beberapa berus sekaligus. Di antara sekadar spesies ini, seseorang boleh membezakan: kecenderungan kepada penyakit, produktiviti keseluruhan yang lebih rendah disebabkan oleh pertumbuhan berus yang terhad, keperluan untuk memohon baja mineral dalam jumlah yang meningkat dan mengeluarkan langkah-langkah (untuk mengelakkan pemuatan tanaman dengan ovari).

Kriteria Pemilihan dan Penyimpanan

Disebabkan pelbagai jenis tomato dan kacukan yang dijual, anda boleh menjadi keliru dalam pelbagai mereka dan mendapatkan bukan semak hasil yang tinggi dengan buah-buahan yang rosak, diturunkan di bawah berat cawangan mereka sendiri. Sebelum membeli biji, tentukan tujuan untuk menanam tomato: untuk penggunaan segar, pengangkutan ke kawasan terpencil, pemprosesan dan penyimpanan.

Kriteria Pemilihan Benih:

  • produktiviti;
  • zon;
  • keberanian;
  • rintangan penyakit.

Kebanyakan tukang kebun memilih untuk menanam sayur-sayuran di rumah hijau. Hal ini terutama berlaku untuk kawasan-kawasan yang mempunyai musim panas yang pendek dan sejuk (wilayah utara). Untuk pertumbuhan penuh dan pembangunan tumbuhan, lebar rumah hijau tidak boleh kurang daripada 2 m, dan panjangnya ialah 4 m. Pada masa yang sama, jarak antara katil melebihi 0.4 m dan lebarnya ialah 0.8 m. Dipercayai bahawa dalam keadaan rumah hijau, lebih baik tumbuh secara serentak jenis yang tinggi dan terlalu kecil. Dengan kombinasi yang kompeten, tanaman boleh diperolehi dalam tempoh 7 bulan dalam setahun.

Cara untuk memilih tomato:

  1. Anggarkan saiz janin. Elakkan sayur-sayuran besar, baja kimia yang paling mungkin digunakan dalam proses pertumbuhan mereka. Pengecualian adalah jenis dengan buah-buahan yang besar, dengan berat hingga 0.5 kg - "Pink Giant", "Beef", "Bull Heart". Dalam kes lain, adalah disyorkan untuk memberikan keutamaan kepada tomato bersaiz sederhana.
  2. Periksa membran janin. Ia mestilah warna seragam, berkilat walaupun, tanpa bintik-bintik, luka dan penyok. Ingatlah, di tempat-tempat kotoran yang rosak, habuk, mikroorganisma berbahaya boleh mengumpul, yang, apabila dicerna, mengganggu mikroflora usus semulajadi dan proses pencernaan.
  3. Periksa kepingan tomato. Jika bilik dalaman penuh, dan jus keluar di permukaannya, maka tomato segar.
  4. Bau itu. Tomato hijau hampir tidak berbau, dan buah-buahan yang memancarkan aroma berair lazat dianggap masak.
  5. Periksa kawasan tangkai. Ia sepatutnya menjadi warna yang sama dengan permukaan keseluruhan tomato. Hijau, anjing laut kuning menunjukkan bahawa buah-buahan diambil dalam keadaan yang belum masak. Akibatnya, produk sedemikian tidak mempunyai semua ciri berguna.
  6. Semak keanjalan. Tomato segar tidak susah dan lembut. Dalam kes pertama, buah-buahan dianggap tidak matang, di kedua - lama-ripped.

Ingat, konsistensi tomato yang terlalu lembut menunjukkan bahawa produk telah mula reput.

Pembuluh darah keras dari tangkai di sekitar lilitan tomato, warna hijau pulpa menunjukkan penggunaan baja kimia dalam proses tumbuh sayuran dan banyaknya nitrat dalam komposisi mereka. Tidak mahu membeli produk sedemikian.

Yang paling berguna ialah tomato tanah, yang mengandungi nutrien maksimum yang berguna.

Tomat disimpan di tempat yang gelap pada suhu 20-25 darjah selama maksimum 3 hari. Jika tidak, mereka akan matang, menjadi lembut dan mula reput. Sayur-sayuran yang disejukkan kehilangan rasa mereka. Bagaimanapun, jangka hayat mereka meningkat kepada satu minggu. Tomato tidak masak disimpan dalam beg kertas dengan epal.

Untuk meningkatkan jangka hayat kumpulan tomato yang besar, sayur-sayuran disimpan di dalam kotak dan kotak dengan tangkai, mengalihkan setiap baris dengan habuk papan, jerami atau burlap. Suhu penyimpanan produk yang ideal adalah 10 darjah di atas sifar. Dalam kes penurunan penunjuk, buah-buahan boleh menjadi sakit dan menjadi berkulat, meningkat - terlalu panas dan merosot. Di samping itu, anda perlu memastikan peredaran udara yang baik di dalam bilik. Buah yang bersaiz padat dengan kulit yang padat adalah yang terbaik dipelihara.

Penggunaan dalam perubatan tradisional

Tomato adalah diuretik yang baik yang menghilangkan penyakit pundi kencing dan buah pinggang, ia meningkatkan fungsi jantung, mengurangkan kemungkinan serangan jantung dan strok, dan mencegah aterosklerosis. Nilai pemakanan buah-buahan ditentukan oleh kandungan lycopene, vitamin B, C, K, PP.

Menariknya, 100 g tomato mengandungi 2-3 kali lebih banyak besi daripada ikan, ayam dan susu. Pada masa yang sama, orang yang menghidap penyakit gastrointestinal yang disertai oleh hipersecretion asid hidroklorik harus meninggalkan penggunaan tomato kerana asid dalam komposisi mereka mempunyai kesan menghakis pada membran mukus organ-organ pencernaan. Ciri-ciri tomato ini digunakan dalam rumah untuk membersihkan paip.

Resipi buatan sendiri untuk mengekalkan kesihatan:

  1. Untuk meningkatkan metabolisme. Bahan-bahan: tomato segar (1 kg), epal Antonov (300 g), bawang putih (ulas dengan 2 kepala), lobak (100 g). Mengisar semua komponen. Ambil 30 ml bubur pada perut kosong.
  2. Terhadap anemia. Tomato merah adalah sumber asid askorbik dan lycopene. Sebatian ini meningkatkan penyerapan zat besi, yang terlibat dalam hematopoiesis. Untuk memerangi anemia, dianjurkan untuk mengambil 150 ml jus tomato yang baru diperah 10 minit sebelum makan.
  3. Untuk merawat penyakit pernafasan, menghilangkan batuk. Bahan-bahan: bawang putih (50 g), akar lobak (100 g), tomato segar (1 kg). Tuangkan semua komponen ke keadaan seragam dengan menggunakan pengisar. Kaedah penggunaan: 15 ml 3 kali sehari 20 minit sebelum makan.
  4. Terhadap urat varikos. Untuk menghilangkan rasa sakit dan bintik-bintik sianotik, irisan tomato segar digunakan pada urat bengkak sebagai kompres. Sayur-sayuran dibaiki dengan perban, berpakaian dibiarkan selama 3 jam. Selepas masa yang ditetapkan, kaki dibilas dengan air sejuk. Prosedur ini dilakukan setiap hari sehingga hasil yang stabil diperolehi.
  5. Melawan luka purba dan abses. Pulpa tomato mempercepat penyembuhan luka. Di samping itu, kesan antiseptik dikaitkan dengan buah-buahan. Menurut kajian klinikal, didapati bahawa phytoncides yang terkandung dalam tomato menghambat pertumbuhan bakteria pyogenic. Pulpa buah-buahan menjadi bubuk homogen dan diterapkan pada luka, ulser, tempat sakit selama 15 minit, kemudian dikeluarkan dengan air sulingan.

Para saintis Amerika telah membuat kesimpulan bahawa cara semulajadi yang paling berkesan untuk melindungi terhadap kanser adalah dengan menggunakan salad tomato segar dan brokoli setiap hari. Produk mengandungi bahan yang menghalang pertumbuhan dan mencegah pecahan sel-sel malignan.

Manfaat Kulit

Topeng tomato meningkatkan kulit, melembutkan dermis, memberikan keanjalan dan kesegaran, menghilangkan kilauan berminyak. Sifat-sifat berguna buah-buahan bergantung pada tahap kematangan mereka. Untuk prosedur kosmetik, disyorkan untuk menggunakan tomato merah, merah jambu atau kuning masak. Mereka mengandungi vitamin maksimum. Phytoncides yang terkandung dalam pulpa tomat memerangi keradangan yang disebabkan oleh ruam dan reaksi alahan. Dan zink menghalang penuaan kulit, meningkatkan keupayaan epidermis untuk menjana semula.

Resipi Mask:

  1. Untuk kulit biasa (berkhasiat). Bahan-bahan: pulpa satu tomato, kuning ayam, tepung. Campurkan sehingga jisim padat homogen. Sapukan topeng pada muka selama 10 minit, bilas.

Resipi lain untuk menyediakan topeng berkhasiat: jus tomato parut (dari 1 buah) dicampur dengan jus buah anggur (30 ml), air masak panas (15 ml), madu (15 ml). Biarkan topeng pada kulit selama 10 minit, keluarkan mayat dengan serbet, lap muka dengan tonik.

  1. Untuk kulit kering (pelembap). Bahan-bahan: keju kotej 20% (15 g), tomato (0.5 pcs), susu lembu (30 ml), minyak zaitun (5 ml). Mengisar komponen dengan baik, gunakan produk pada kulit selama seperempat jam, basuh.
  2. Untuk kulit berminyak (mengetatkan liang-liang). Bahan-bahan: tomato (1 pc), jus lemon (5 ml), tepung (15 g). Campurkan komponen topeng, sapukan pada muka, bilas dengan air.
  3. Scarb (untuk membersihkan dermis dari zarah mati). Bahan-bahan: susu masam (15 ml), "bubur tomato" (dari 1 buah), minyak zaitun (4 tetes), tanah oat (15 g). Benarkan campuran komponen scrub itu, sapukan pada kulit, urut dengan teliti, bilas dengan air.

Di samping itu, berdasarkan jus tomato, losyen yang menyegarkan disediakan dari air suling (70 ml), alum (2 g), tomato (30 ml), gliserin (5 ml) untuk mengurangkan peluh kulit. Toner disyorkan untuk digunakan pada kulit yang dibersihkan pada musim panas.

Kesimpulannya

Tomato adalah salah satu sayuran yang paling sihat dan biasa di dunia. Komposisi kimia dan sifat-sifat perubatan produk bergantung kepada pelbagai buah dan tahap masak. Tomato diklasifikasikan mengikut bentuk buah (besar, berisi, bulat, krim, ceri), tarikh matang (masak, matang awal, pertengahan awal, matang masak, matang matang), ketinggian tumbuhan (tidak pasti, superdeterminant, penentu, separuh penentu), warna dan tujuan. Buah-buahan coklat sesuai untuk penuaian musim sejuk, dan merah, kuning, oren untuk makan - hijau untuk pemuliharaan.

Tomato termasuk karotenoid, asid organik, serat, kanji, mineral, bahan pigmen (xanthophyll, karoten, phenol, antosianin, antioksidan, lycopene), vitamin A, PP C, B, K. Dengan penggunaan sayur-sayuran, kulit, proses metabolik dan berat badan normal, imuniti meningkat, tisu tulang diperkuat, sumber tenaga tubuh diisi semula, cecair yang berlebihan dikeluarkan, dan anemia kekurangan zat besi berhenti berkembang.

Tomat adalah antidepresan yang sangat baik yang menyumbang kepada pengeluaran serotonin. Kadar mingguan tomato tidak boleh melebihi 40 buah. Jika tidak, bukannya manfaat, anda boleh membahayakan kesihatan anda dan mencetuskan keradangan pada mukosa gastrointestinal. Selain penggunaan dalaman, tomato digunakan secara luaran sebagai sebahagian daripada topeng muka, memampatkan untuk luka, urat bengkak.

Tonton video itu: 确定恶性肿瘤 29号开刀 Tomato VLOG#76 (Disember 2019).

Loading...